Wiejski stół

Podkreśl wyjątkowy charakter uroczystości.

Wędliny

Wiejski stół to atrakcja kulinarna, która uświetni każdą imprezę, a szczególnie ucieszy smakoszy polskiego swojskiego jadła. Dostarczamy produkty tradycyjne najwyższej jakości na stoły wiejskie, zarówno na zamówienie sal weselnych, restauracji, jak i osób prywatnych, którym zależy, aby na ich weselu, komunii czy imprezie integracyjnej znalazły się swojskie wędliny. Wyjątkowym produktem, przygotowywanym przez nas specjalnie na stół wiejski jest szynka z nogą – długo peklowana, wędzona w całości z kością, skórą i kopytkiem. Na stole wiejskim nie może również zabraknąć swojskiego smalcu, który na tę okazję dostarczamy w kamionkowym naczyniu o pojemności 0,5l, 1l lub 2l. Pozostałe produkty, takie jak kiełbasy, boczek, pasztet czy kaszanka dostępne są stale w naszej ofercie.

  • Dobry skład

  • Tradycyjnie wędzone

  • Smak z natury


Czosnek
Zioło

Decydując się na współpracę z nami mają Państwo pewność, że dostarczone produkty będą smaczne, świeże, soczyste, aromatyczne i wyprodukowane zgodnie ze sztuką znaną od wieków. Po prostu – jak od wujka ze wsi, z tą różnicą, że spełniamy wszelkie wytyczne prawne, jakościowe i sanitarne wymagane przy dostarczaniu produktów spożywczych na tego typu imprezy.

Na każdą okazję

Wesela i rocznice
Przykładowy tekst dodatkowy
Pierwsza komunia
Przykładowy tekst dodatkowy
Imprezy integracyjne
Przykładowy tekst dodatkowy

Nasza oferta

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.
Przygotowaliśmy dla Państwa trzy pakiety, które można dowolnie modyfikować.

Podana cena jest przybliżonym kosztem poszczególnych pakietów – w praktyce każdorazowo produkty są ważone i wyceniane zgodnie z cennikiem obowiązującym w naszym sklepie w Dębinie.

Mini

W skład pakietu wchodzi około 25 kg wędlin


Szacowana liczba gości

60-100 osób


Koszt orientacyjny:

600 zł

Zamów już teraz

Standard

W skład pakietu wchodzi około 35 kg wędlin


Szacowana liczba gości

100-160 osób


Koszt orientacyjny:

800 zł

Zamów już teraz

Max

W skład pakietu wchodzi około 45 kg wędlin


Szacowana liczba gości

160-250 osób


Koszt orientacyjny:

1000 zł

Zamów już teraz
łyżka soli

Ważne

Szynka z nogą - główna atrakcja stołu wiejskiego, wymaga długiego procesu peklowania, dlatego w celu zapewnienia Państwu najwyższej jakości produktów proszę o potwierdzenie zamówienia minimum 10 dni przed planowaną datą dostawy.


Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.