Wiejski stół

Nasza firma zajmuje się również organizacją stołów wiejskich. Współpracujemy zarówno z salami weselnymi jak i osobami prywatnymi którym zależy, aby na ich weselu, komunii czy imprezie integracyjnej znalazły się wędliny wiejskie najwyższej jakości.

Decydując się na współpracę z nami mają Państwo pewność, że dostarczone produkty będą smaczne, świeże, tradycyjnie wędzone, aromatyczne i wyprodukowane bez udziału wzmacniaczy smaku, przeciwutleniaczy i tym podobnych zbędnych dodatków.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Przygotowaliśmy dla Państwa trzy pakiety, które można dowolnie modyfikować :
- MINI Stół Wiejski. Przeznaczony jest na uroczystość, w której uczestniczyć będzie 60-100 osób. W jego skład wchodzi ok 25kg wędlin. Koszt 600 zł.
- STANDARDOWY Stół Wiejski. Przeznaczony jest na uroczystość, w której uczestniczyć będzie 100-160 osób. W jego skład wchodzi ok 35kg wędlin. Koszt 800 zł.
- MAXI Stół Wiejski. Przeznaczony jest na uroczystość, w której uczestniczyć będzie 160-250 osób. W jego skład wchodzi ok 45kg wędlin. Koszt 1000 zł.

Ważne! Szynka z nogą - główna atrakcja stołu wiejskiego, wymaga długiego procesu peklowania, dlatego w celu zapewnienia Państwu najwyższej jakości produktów proszę o potwierdzenie zamówienia minimum 10 dni przed planowaną datą dostawy.

Na swoim koncie mamy już wielu usatysfakcjonowanych klientów. Zadzwoń, poznaj więcej szczegółów i zostań jednym z nich!