O nas

Robimy wędliny takie, jakie sami chcielibyśmy widzieć na swoim stole.

Nagroda

Rodzinna tradycja produkcji wędlin

Firma Wędliny z Dębiny została założona w 2013 roku na bazie wieloletniego rodzinnego doświadczenia w produkcji wędlin. Wywodzimy się z rodziny o tradycjach gospodarskich, która zajmowała się m.in. hodowlą trzody chlewnej oraz wytwarzała domowe wędzonki dla siebie i swoich najbliższych. Pewnego dnia postanowiliśmy naszą pasję zmienić w sposób na życie i w ten sposób dziś możemy podzielić się z Państwem tym, co staramy się robić najlepiej!

Nasz zespół

Przykładamy dużą wagę do tego aby nasza firma pozostała firmą rodzinną, w której właściciele biorą udział we wszystkich etapach produkcji i kontaktu z klientem. Staramy się dbać o każdy szczegół, aby zapewnić Państwu produkty najwyższej jakości, które z dumą podpisujemy swoim nazwiskiem.
W początkach funkcjonowania firmy prowadziliśmy działalność jedynie siłami swojej rodziny. Z czasem, w miarę wzrostu produkcji, do naszego zespołu dochodzili kolejni pracownicy. Obecnie Wędliny z Dębiny to podmiot zatrudniający dziesięciu pracowników, którzy razem z nami tworzą charakter firmy.

Właściciele

Założycielami i główną siłą naszej firmy pozostają jej właściciele – Elżbieta i Bogdan Tomaszewscy. To dzięki ich pracowitości i wytrwałości nasze produkty mogą dziś gościć na Państwa stołach.

Lokalizacja

Masarnia znajduje się w malowniczej miejscowości Dębina, w otoczeniu lasów Kampinoskiego Parku Narodowego oraz obszaru Natura 2000 Łąki Kazuńskie. Z Dębiną nasza rodzina jest związana od XIX wieku i możemy powiedzieć, że jest to nasze miejsce na ziemi. Cieszymy się, że właśnie tu możemy prowadzić działalność.


Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.