Wiejski stół

Nasza firma zajmuje się również organizacją stołów wiejskich. Współpracujemy zarówno z salami weselnymi jak i osobami prywatnymi, którym zależy, aby na ich weselu, komunii czy imprezie integracyjnej znalazły się wędliny wiejskie najwyższej jakości.
Decydując się na współpracę z nami mają Państwo pewność, że dostarczone produkty będą smaczne, świeże, tradycyjnie wędzone, aromatyczne i wyprodukowane bez udziału wzmacniaczy smaku, przeciwutleniaczy i tym podobnych zbędnych dodatków.
 
W skład standardowego stołu wiejskiego na przyjęcie, w którym uczestniczyć będzie 120-160 osób wchodzi:
 - szynka z nogą - główna atrakcja stołu, waga ok 8-10 kg
- smalec ze skwarkami, cebulką, jabłkiem i majerankiem, kamionka pojemność 1l
- kiełbasa swojska/jałowcowa/śląska, waga łącznie ok 4-5 kg
- kaszanka oraz kaszanka podrobowa, waga ok 4-5 kg
- salesceson z noża (włoski), waga ok 3-3,5kg
- baleron, waga ok 1,5-2 kg
- bekon (rolada polędwicy i boczku), waga ok 1,5-2 kg
- boczek parzony, waga ok 2 kg
- żeberko wędzone, waga ok 1 kg
- polędwica, waga ok 2 kg
- kabanosy, waga ok 1kg
- słonina paprykowana, waga ok 0,5-1kg
- pasztetowa, waga ok 1kg
- czarny salceson, waga ok 1kg
 
Standardowy stół wiejski zawiera około 35 kg wędlin. Na życzenie klienta możemy zwiększyć ilość wybranych pozycji bądź zrezygnować z niektórych z nich. Istnieje również możliwość rozszerzenia zamówienia o produkty takie jak:
- szynka wiejska, waga ok 1,5-2 kg
- ogonówka, waga ok 1 kg
- kiełbasa krakowska, waga ok 1,3 kg
- golonka, waga ok 1kg
- polędwiczki, waga ok 0,4 kg/sztuka
- pasztet domowy z warzywami (dostępne wersje również z warzywami i żurawiną bądź z warzywami i śliwką), foremka 0,5kg lub 1 kg.
 
Do każdego zamówienia pochodzimy indywidualnie. Nie pobieramy stałych ryczałtowych opłat za usługę lecz wszystkie produkty ważymy bezpośrednio przed dostawą. Dzięki temu płacą Państwo dokładnie za taką ilość wędlin jaką Państwo otrzymują. Całkowity koszt stołu wiejskiego uzależniony jest m.in od ilości gości, lokalizacji miejsca przyjęcia, możliwości zwrotu pojemników i kamionki i mieści się zazwyczaj w przedziale 700-850 zł.
Głowna atrakcja stołu wiejskiego jaką jest szynka z nogą wymaga długiego procesu peklowania dlatego w celu zapewnia Państwu najwyższej jakości produktów proszę o potwierdzenie zamówienia minimum 10 dni przed planowaną datą dostawy.
 
Na swoim koncie mamy już wielu usatysfakcjonowanych klientów, zadzwoń i zostań jednym z nich!